To druk składający się z 20 cyfr generowany przez wydział komunikacji dla miejsca stałego zameldowania, gdzie zakodowane są wszystkie informacje o kandydacie i jest konieczny do wszelkich formalności związanych z prawem jazdy. Aby go uzyskać należy dostarczyć do wydziału komunikacji następujące dokumenty:
Zgłoszenie na kurs można dokonać bez PKK, jednakże należy wyrobić go jak najszybciej, aby zacząć część praktyczną.
Zapraszamy do skorzystania z ofert Naszych partnerów realizujących badania kandydatów na kierowców:
Badania lekarskie należy wykonać u lekarza uprawnionego do badań kierowców. Średni koszt takiego badania wynosi 200 zł.
Lekarz wykonuje badania w naszym ośrodku dwa razy w miesiącu – chętnych prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu pod nr 692981866
POSIADAMY WŁASNĄ PRACOWNIĘ PSYCHOLOGICZNĄ, KTÓRA PROWADZI BADANIA PSYCHOLOGICZNE DLA:
Po zapisaniu się na kurs i uiszczeniu opłaty wstępnej, kursant wybiera w jaki sposób chce odbyć zajęcia teoretyczne czy stacjonarnie w sali wykładowej czy zdalnie na platformie e-learningowej.
Po zakończeniu szkolenia z części teoretycznej, kursant zaczyna część praktyczną (jeżeli wyrobił numer PKK). W międzyczasie trwania części praktycznej powinien zdać egzamin wewnętrzy teoretyczny, a następnie poprzez platformę InfoCar należy zapisać się na państwowy egzamin teoretyczny.
W momencie, kiedy zostanie nam 4-5 lekcji do końca kursu, należy myśleć już nad zapisaniem się na egzamin państwowy praktyczny, najlepiej z zapasem 2-3 lekcji, tak aby rozplanować je tuż przed egzaminem.